Endúr AAK opplever stor etterspørsel etter sine tjenester og er nå på jakt etter medarbeidere som trives i høyden.
– Den vi ser etter må være komfortabel med arbeid i høyden og i trange rom, sier prosjektleder i Endúr AAK, Øyvind Risstad.
Endúr AAK er en del av Endúr ASA, et norsk industrikonsern med aktiviteter over hele landet og spisskompetanse innen havbruk, maritime næringer, infrastruktur og energi. Et av selskapets viktige satsingsområder er vindkraft, og AAK er derfor på jakt etter vindteknikere eller personell som har erfaring fra leveranser til vindkraftbransjen.
– Vi har mange spennende oppdrag og trenger derfor mer personell, sier Risstad.
Endúr AAK har vært ledende på arbeid i høyden siden 1987, og selskapet er eksperter på tilkomstteknikk knyttet til vedlikeholds- og modifikasjonsarbeider med krevende tilkomst. Selskapet har i dag oppdrag på vindparker, olje- og gassinstallasjoner, industrianlegg og annen infrastruktur. Selskapet har rundt 60 ansatte og er sertifisert innen NS9600 og ISO 9001 og 14001.
Trigges du av dette? Les mer om stillingene her:


Del